II miejsce młodzików w BIłgoraju!!!

Drużyna młodzików MKS Pogoń - Sokół Lubaczów zajęła II miejsce w halowym turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR /r. 2005,2006/, który odbył się w minioną niedzielę, 4 lutego 2018 roku w hali OSiR w Biłgoraju.

W turnieju zagrało 11 drużyn:Gaudium Zamość, AMSPN Hetman Zamość, AMP MaxiRaba Kraśnik, Stal Stalowa Wola, Gryf Gmina Zamość,  MKS Pogoń Sokół Lubaczów, Unia Wilkołaz, Sokół Zwierzyniec, Relax Księżpol, OSiR Biłgoraj 2005, OSiR Biłgoraj 2006.

Mecze od początku były bardzo zacięte i miały wyrównany przebieg. Jeszcze więcej emocji przyniosła faza pucharowa, gdzie pojedynki często rozstrzygały się dopiero po serii rzutów karnych.

Ostatecznie najlepszy w turnieju nie przegrywając żadnego spotkania okazał się AMSPN Hetman Zamość, który w finale pokonał Naszą drużynę 4:1.Trzecie miejsce na podium zajęła Unia Wilkołaz wygrywając z OSiR-em Biłgoraj 2005 w rzutach karnych 3:2 (w regulaminowym czasie było 0:0).

MKS Pogoń Sokół Lubaczów: Wiktor Pietryga, Emil Kolano, Ksawery Bednarz, Wojciech, Polak, Eryk Łękawa, Kacper Rawski, Jan Zwierzyński, Michał Jaremkiewicz, Dawid Szpyt, Dawid Gruszczyk, Marcin Żulewicz.

Trener: Wiesław Połuch