Juniorzy Starsi wywalczyli awans do grupy B Podkarpackiej Ligi!!!

Reorganizacja rozgrywek młodzieżowych na Podkarpaciu spowodowała zmianę systemu rozgrywek ligowych wśród juniorów, trampkarzy i młodzików.Zasadnicza różnica to system mecz i rewanż z awansami i spadkami w jednej rundzie, a rozgrywki toczone są w grupach A, B, C. W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 występowaliśmy w grupie "C" I ligi podkarpackiej. Rundę rozpoczęliśmy remisem w Dukli, który niestety został zweryfikowany jako walkower na nasza niekorzyść. Podcięło nam to skrzydła i przegraliśmy następne trzy mecze. Do przełamania doszło dopiero w 5 kolejce z Wisłoką Dębica (mecz zakończył się wygrana 2:1). Podbudowało to nasze morale i wygraliśmy trzy następne mecze ze Stalą Rzeszów, Sokołem Nisko oraz KS Pzybyszówką, te zwycięstwa przywróciły nadzieje na awans do grupy "B", lecz następne spotkania oddaliły nas od niego. Dwie bardzo bolesne porażki z DAP Dębica 5:3 oraz Startem Pruchnik 0:5 i nie było już mowy o jakiejś stracie punktów. Zostały cztery mecze i każdy o wszystko. Pierwsze spotkanie to mecz z Przybyszówka, który zakończył się wygraną na własnym stadionie 3:1, kolejne spotkania to wyjazd do Dębicy na sztuczną murawę. Wisłoka postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Po ciężkim meczu wygraliśmy 1:2. Kolejne spotkanie do wygrana w Nisku 0:2. Ostatni mecz to przełożone spotkanie ze Stalą Rzeszów, które bezpośrednio decydowało kto awansuje. Mecz ułożył się po naszej myśli, pewne zwycięstwo 4:0. Dało nam ono bezpośredni awans.