Mariusz Błaszczyk nowym trenerem MKS Pogoń - Sokół Lubaczów!!!

Miejski Klub Sportowy Pogoń-Sokół Lubaczów z przyjemnością informuje, iż nowym trenerem pierwszej drużyny został Mariusz Błaszczyk. Trener ten, to wieloletni zawodnik i wychowanek Czuwaju Przemyśl. W ostatnich latach  Mariusz łączył z powodzeniem funkcję trenera i zawodnika w czołowym klubie Jarosławskiej Klasy Okręgowej Granicy Stubno, z którą to awansował w  sezonie 2016/2017 do IV ligi i bronił jej barw na tym poziomie rozgrywkowym jako grający trener. W poprzednim sezonie Mariusz prowadził drużynę Transhad Dynovia Dynów.

Jednocześnie Zarząd informuje, iż Mariusz Błaszczyk będzie w MKS Pogoń-Sokół pełnił funkcję grającego trenera, więc już oficjalnie możemy podać jego nazwisko, jako pierwszy jesienny transfer naszej drużyny(i z pewnością nie ostatni!)oraz niewątpliwie duże wzmocnienie pierwszej drużyny.

Nowemu trenerowi naszej drużyny życzymy wielu sukcesów, owocnej współpracy i samych wygranych!