Komunikat OZPN!!!

KOMUNIKAT
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu w dniu 21 marca 2018r podjął decyzję o przełożeniu spotkań klasy "O" seniorów (wszystkie spotkania), klasy "A" seniorów grupa Jarosław, Lubaczów, Przemyśl, Przeworsk (wszystkie spotkania) z terminu 24/25 marca 2018r na dzień 16 maja 2018r (środa) godz. 17:30.
Dopuszcza się rozegranie spotkań w pierwotnym terminie tj. 24/25 marca 2018r przy zgodzie obydwu Klubów przesłanej pisemnie lub za pomocą systemu extranet do dnia 23 marca br.
Kluby klasy "A" grupa Lubaczów i Przeworsk mogą rozegrać przełożone spotkania w terminie 31 marca 2018r (sobota).
Kolejnym terminem dla wszystkich ww. klas jest 01 maja 2018r (wtorek).
Terminy 31 marca i 01 maja 2018r są dopuszczalne pod warunkiem zgody wyrażonej przez obydwa zainteresowane Kluby.
Przełożenie ww. spotkań podyktowane jest złymi warunkami atmosferycznymi.

Przewodniczący Wydziału Gier
Henryk Szwajczak