Trampkarze Pogoń Sokół Lubaczów Wicemistrzami Województwa Podkarpackiego U-14!!!

W sobotę w Tyczynie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia U-14 nasi zawodnicy zajęli II miejsce, przegrywając w finale po rzutach karnych.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn podzielone na dwie grupy, zespoły grały systemem „ każdy z każdym”. Czas gry wynosił 17 minut, po dwa zespoły z grupy awansowały do fazy play-off.

W turnieju występowały następujące drużyny:

GRUPA „A”

Strug Tyczyn

Ziomki Rzeszów

Galicja Chmielnik

MKS Pogoń Sokół Lubaczów

GRUPA „B”

Heiro Rzeszów

GKS Majdan Sieniawski

Góral Tryńcza

Czarni Oleszyce

Mecze w grupie:

Galicja Chmielnik – MKS Pogoń Sokół Lubaczów 0-12

Ziomki Rzeszów - MKS Pogoń Sokół Lubaczów 0-3

Strug Tyczyn - MKS Pogoń Sokół Lubaczów 1-3

Do półfinału awansowały następujące drużyny : MKS Pogoń Sokół Lubaczów , Ziomki Rzeszów, Heiro Rzeszów, GKS Majdan Sieniawski.

Nasza drużyna w półfinale pokonała Heiro Rzeszów 2-0 i awansowała do finału, w którym przegrała z zespołem GKS Majdan Sieniawski w rzutach karnych 3:2 ( w regulaminowym czasie było 1 : 1)

Wyróżnienie dla najlepszego strzelca wTurnieju otrzymał Tomasz Lis( MKS Pogoń Sokół Lubaczów )

Skład naszej drużyny : Tomasz Lis, Michał Tryniecki, Szymon Połuch, Jakub Mróz, Kacper Junik, Szymon Meder, Antoni Sopel, Maciej Ważny, Mateusz Sycz, Kamil Skórski. Trenerzy: Witold Zaborniak, Wiesław Połuch